בדרך: סרט חדש למאמורו הוסודה!

בדרך: סרט חדש למאמורו הוסודה!
דרג פוסט זה...

bakemonoמאמורו הוסודה הכריז אמש במסיבת עיתונאים כי סרטו הבא, “Bakemono no Ko” [“הילד והחיה”] יגיע למסכי הקולנוע ביפן בחודש יולי הקרוב. הרבה הרבה הרבה יותר מוקדם ממה שחשבתי – בכלל לא ידעתי שהוא עובד על סרט. במידה והחדשות אגב לא אומרות לכם מאומה, מאמורו הוסודה הוא הבמאי מאחורי הסרטים המצליחים (ביקורתית וכלכלית) “THE GIRL WHO LEAPT THROUGH TIME”, “SUMMER WARS” ו-“WOLF’S CHILDREN”. השלושה הם סרטים שאם טרם שמעתם עליהם, עזבו הכול ורוצו לראות. 

אז על מה הסרט? הוסודה סיפר כי מדובר ב-“סיפור אימונים על ילד שהופרד מהוריו ונהיה חניכו של יצור על-טבעי. העלילה תהיה מסורתית עם פן רענן”. ‘Bakemono’ יתרחש לסירוגין בעולם הרוחות וברובע שיבּויה. הוסודה אמר כיצד למרבה ההפתעה לא קיימים יצירות אנימציה רבות שמתרחשות ברובע המפורסם הזה של טוקיו. על סמך העבודות הקודמות של הוסודה, אפשר להיות בטוחים כי שיבויה של הסרט יראה טוב יותר מהמקור. על אף ש-‘Bakemono’ עדיין בהפקה, חברת הפצה צרפתית כבר רכשה את זכויות ההפצה של הסרט מחוץ לאסיה, כי כמו סרטיו הקודמים, גם הסרט הבא יזכה (כנראה) להתעניינות בינלאומית. ומי יודע, מוקדם עוד לדבר על טקס האוסקר של 2016?

את הסרט יפיק הוסודה באמצעות הסטודיו שהוא הקים, Chizu, תחת המפיצה NTV. כרגע לא ברורה המעורבות של סטודיו Madhouse עמו הוסודה היה שותף בכל סרטיו הקודמים, אבל בואו נקווה שהם עדיין בסביבה.

תגובות

תגובות

אודות הכתב

Profile photo of רם קיץ

עורך, מנהל, כותב וקרציה של פורטל ישראטאקו. בעל הבלוג הוותיק AnimeOK ולפניו "אנימה בהילוך מהיר". לא טוב בבחירת שמות לבלוגים. רואה וכותב על סדרות וסרטי אנימה מאז שנת 2003, למעט הפסקה בשני בפברואר, 2007 בשעה 14:24. הייתי עסוק.

תכנים נוספים

תשאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאלות אילו זה רק לוודא שאתה אנושי / חייזר ולא רובוט * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.