פרטים חדשים על הסרט הבא של Dragon Ball Z

פרטים חדשים על הסרט הבא של Dragon Ball Z

פרטים חדשים על הסרט הבא של Dragon Ball Z
5 (100%) 1 vote

קצת באיחור עם הידיעה הזו, אבל תתגברו על זה.

לאחר הצלחת הסרט הקודם של Dragon Ball Z מלפני שנתיים, “Battle of Gods“, יגיע בעוד חצי שנה לאקרנים הסרט הבא, ושמו הוא (טוב, אתם כבר יודעים) “Dragon Ball Z: F“, כאשר האות F מייצגת את המילה “Fukkatsu”, או בעברית ‘תחיה’. תחיה של מי אתם שואלים? של הנבל המרכזי של הסרט כמובן, הלא הוא לורד פריזה, בכבודו ובעצמו, שחוזר מן המתים – שוב – כדי לעורר צרות. כיוון שפריזה הובס בקלות מצחיקה בפעם האחרונה שראינו אותו באיזה סרט, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהפעם הוא יהיה חזק מהרגיל.

הפוסטר החדש של הסרט חושף כי מלבד פריזה, נראה גם את בילס – הנבל (או לא לגמרי נבל, הוא די נחמד) של הסרט הקודם. טוריאמה, שעובד שוב גם על הסרט הזה, חשף בראיון ש-F מייצג דווקא את המילה ‘Frieza’. לפי תקציר העלילה שניתן, שני חיילים מצבאו של פריזה מגיעים לכדור-הארץ השליו כדי להחיות את הלורד שלהם בעזרת כדורי הדרגון בול. הסרט ישוחרר ביפן באפריל הקרו, הן בדו-מדד והן בתלת-מדד. מתרגשים?

תגובות

תגובות

אודות הכתב

Profile photo of רם קיץ

עורך, מנהל, כותב וקרציה של פורטל ישראטאקו. בעל הבלוג הוותיק AnimeOK ולפניו "אנימה בהילוך מהיר". לא טוב בבחירת שמות לבלוגים. רואה וכותב על סדרות וסרטי אנימה מאז שנת 2003, למעט הפסקה בשני בפברואר, 2007 בשעה 14:24. הייתי עסוק.

תכנים נוספים

תשאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאלות אילו זה רק לוודא שאתה אנושי / חייזר ולא רובוט * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.