ו… המנגה של Hunter x Hunter יוצאת לפגרה. שוב.

ו… המנגה של Hunter x Hunter יוצאת לפגרה. שוב.
דרג פוסט זה...

hunter-x-hunterגליון 41 של מגזין Shonen Jump יצאו בהכרזה כי המנגה הפופולרית Hunter x Hunter יוצאת לפגרה עד להודעה חדשה. המנגה לא פורסמה בשבועות האחרונים בעקבות כאבי גב שחווה המנגקה יושיהירו טוגאשי, ותאריך החזרה נדחה פעם אחר פעם. כעת נדמה שהמצב חמור משחשבו, ולכן הוחלט להוציא את המנגה לפגרה, הפעם – כאמור – בלי תאריך חזרה.

מי מכם שחושב כי מדובר בעניין של שבועות ספורים, כדאי שידע שהמנגה רצה במגזין מאז 1998, אך היא מכילה כרגע 349 פרקים… הרבה פחות מהמנגה של One Piece שעלתה פחות שנה לפניה אך מגיעה לפרק 760 בקרוב. טוגאשי הוציא את המנגה לפגרות בתדירות תכופה, כאשר הארוכה שבהן נמשכה שנתיים (!) והסתיימה רק בקיץ האחרון. הפגרות הקודמות התקיימו – לפי השמועות – בגלל חוסר מוטיבציה, התמכרות למשחקי וידאו או סתם עצלנות. כאבי הגב החדשים ודאי לא יתרמו לחזרתו של טוגאשי למשרה מלאה.

במקרה, סדרת האנימה של Hunter x Hunter מגיעה אף היא לסיומה, בפרק 148, לאחר שעלילתה תדביק את זו של המנגה. עם או בלי Hunter x Hunter, במגזין מאבדים כותר שבועי נוסף: המנגה Kuroko’s Basketball, אחת הסדרות המצליחות של המגזין בשנים האחרונות, הגיעה לסיומה הטבעי בשבוע שעבר. סדרה נוספת שתגיע ככל הנראה לקיצה – על אף שעוד אין הכרזה רשמית – היא Naruto: פרק 700 של הסדרה ממש מעבר לפינה, ומאסאשי קישימוטו סוגר את כל הקצוות שנותרו במנגה המצליחה שלו. הסרט הקרוב של Naruto, שנקרא “The Last”, מרמז כי עידן המנגה של Naruto מגיע לקיצו. ועוד לא הזכרתי את Bleach שנמצאת בשנתיים האחרונות בסגה האחרונה שלה, והצפי הוא שגם היא תסתיים בתקופה הקרובה (אם כי, בואו נודה, לאף אחד לא אכפת מבליץ’). זה יותיר את המגזין עם מספר מועט של להיטים, כמו One Piece, Gintama, Assassination Classroom ו… הממ… Toriko?

תגובות

תגובות

אודות הכתב

Profile photo of רם קיץ

עורך, מנהל, כותב וקרציה של פורטל ישראטאקו. בעל הבלוג הוותיק AnimeOK ולפניו "אנימה בהילוך מהיר". לא טוב בבחירת שמות לבלוגים. רואה וכותב על סדרות וסרטי אנימה מאז שנת 2003, למעט הפסקה בשני בפברואר, 2007 בשעה 14:24. הייתי עסוק.

תכנים נוספים

1 Comment

תשאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאלות אילו זה רק לוודא שאתה אנושי / חייזר ולא רובוט * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.